Aktualności

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

WhistleblowingManagement.eu partnerem IPSO LEGAL

IPSO LEGAL partnerem Whistleblowing Management.eu

W ramach projektu, jako zaufani doradcy wspieramy prowadzenie spraw związanych z whistleblowingiem w całej Europie oraz dostarczamy usługi outsourcingu zarządzania systemem ochrony sygnalistów, prowadzenia postępowań wyjaśniających i doradztwa prawnego.

WhistleblowingManagement.eu o system zarządzania zgłaszaniem nieprawidłowości i zestaw środków wsparcia zapewnianych przez europejską sieć doświadczonych profesjonalistów.

WhistleblowingManagement.eu udziela wsparcia prywatnym i publicznym organizacjom Europejskiego Obszaru Gospodarczego, świadcząc usługi outsourcingu zarządzania systemem ochrony sygnalistów. Organizacja jest reprezentowana przez sieć ekspertów UE specjalizujących się w zarządzaniu i prowadzeniu dochodzeń w sprawie whistleblowingu.

Jako zewnętrzny opiekun spraw, IPSO LEGAL odpowiada na zgłoszenie, przeprowadza ocenę ryzyka oraz zarządzanie eskalacją w oparciu o opartą na doświadczeniu i zastrzeżoną metadologię. Sieć partnerów unijnych WBM.EU jest w stanie zapewnić klientom dochodzenia i opinie prawne w całej Europie.

Więcej na temat tego projektu przeczytasz na stronie: https://lnkd.in/dssBaHqT

Share
Polish